STAŁY NADZÓR BHP

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych aspektów działalności każdego przedsiębiorstwa niezależnie od tego, w jakiej branży funkcjonuje firma. Aby wewnętrzne procedury obowiązujące w zakładzie pracy pozostawały zgodne z normami prawnymi, a pracownicy spełniali swoje obowiązki w bezpiecznych i komfortowych warunkach, nadzór bhp jest coraz częściej zlecany w ramach stałej umowy zewnętrznym przedsiębiorcom. Dzięki temu doświadczeni eksperci obejmują w przedsiębiorstwie kompleksowy nadzór bhp nad całą jego działalnością. W ten sposób firma oszczędza czas i pieniądze, a wewnętrzny zespół w pełni skupia się na realizacji własnych zadań.

Kompleksowy nadzór bhp

SAFETOM swoją wszechstronną wiedzą i bogatym doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy od lat wspiera polskie przedsiębiorstwa. W ramach stałej umowy pełnimy zadania w ramach nadzoru bhp w formie zapewniającej przestrzeganie przez zleceniodawcę wymogów przepisów prawa pracy i licznych rozporządzeń, w tym przede wszystkim:

  • Bieżące doradztwo w zakresie interpretacji przepisów,
  • Przeprowadzanie systematycznych kontroli stanu warunków pracy,
  • Opracowywanie dokumentacji powypadkowej,
  • Udział w reprezentowaniu klienta przed organami kontroli państwowej nad warunkami pracy (PIP, PIS, UDT i inne).
  • Przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej z obszaru bhp.

Pełny zakres wsparcia

Outsourcing nadzoru bhp w ramach umowy to gwarancja spokoju dla przedsiębiorstwa, a także komfortu i bezpieczeństwa dla jego pracowników. Nasz zespół specjalistów prowadzi nadzór bhp w ramach pełnego wsparcia

Doskonale wiemy na czym polega pełnowartościowy nadzór bhp i naszym zadaniem jest jego szybkie wdrożenie i prowadzenie z uwzględnieniem wszystkich aktualnie obowiązujących norm prawnych. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw prowadzących dowolny rodzaj działalności, ponieważ doskonale znamy specyfikę prawną każdej branży, a także wymogi dotyczące bezpieczeństwa na wszystkich stanowiskach pracy. Zapewniamy bezpieczeństwo, doradzamy i ograniczamy ryzyko do minimum. Dbamy o interesy naszych klientów. Naszą dewizą jest dążenie do minimalizacji ryzyka poprzez dobór najlepszych rozwiązań. Pracujemy dla Twojego bezpieczeństwa.

W ramach umowy przeprowadzamy regularne audyty dotyczące warunków pracy, doradzamy pracodawcom jak bezpiecznie organizować stanowiska pracy, przeprowadzamy fachowe szkolenia i oceniamy ryzyko zawodowe. Podpowiadamy, jakie przedsięwzięcia z zakresu bhp są konieczne i uzasadnione ekonomicznie, sprawdzamy również, czy we wszystkich instrukcjach pracy znalazły się właściwe elementy bhp.